Młody Tancerz Roku

finał

Finał 2019

Finał 2019

W finale wystąpiło siedmiu uczestników – 6 tancerzy wybranych przez jury w eliminacjach półfinałowych oraz dodatkowo 1 osoba, zwycięzca tzw. dzikiej karty. Tytuł Młodego Tancerza Roku 2019 trafił do Julii Ciesielskiej.

Julia Ciesielska / Kasper Górczak – finałowy pojedynek

Julia Ciesielska / Kasper Górczak – finałowy pojedynek

Julia Ciesielska i Kasper Górczak zmierzyli się w finałowym pojedynku.

Paulina Bidzińska i Mariusz Morawski – „Out of breath”

Paulina Bidzińska i Mariusz Morawski – „Out of breath”

Ezio Bosso „Out of breath” choreografia: Mariusz Morawski

Taniec grupowy finalistów – „Pokój saren”

Taniec grupowy finalistów – „Pokój saren”

Lech Majewski, Józef Skrzek – „Pokój saren” choreografia: Iwona Pasińska

Ewelina Cieśla – „Eibhlin” / „Rebonds B”

Ewelina Cieśla – „Eibhlin” / „Rebonds B”

Iannis Xenakis – „Eibhlin” / „Rebonds B” choreografia: Ewelina Cieśla

Dominika Woszek – „Tide Harmonic”

Dominika Woszek – „Tide Harmonic”

Joby Talbot – „Tide Harmonic” choreografia: Joanna Drabik

Łukasz Bałoniak – „Giselle”

Łukasz Bałoniak – „Giselle”

Adolphe Adam – „Giselle” – Wariacja choreografia: Jean Coralli i Jules Perrot

Gabriela Dąbek – „Periphery”

Gabriela Dąbek – „Periphery”

Anzelm Kreuzer – „Periphery” choreografia: Bartłomiej Malarz

Kasper Górczak – „Another Human Being” /„Smells Like Teen Spirit”

Kasper Górczak – „Another Human Being” /„Smells Like Teen Spirit”

Nirvana – „Another Human Being” /„Smells Like Teen Spirit” choreografia: Bogumiła Szaleńczyk

Nikola Dworecka – „Bajadera”

Nikola Dworecka – „Bajadera”

Ludwig Minkus – „Bajadera” – Wariacja choreografia: Marius Petipa

finał

Finał 2019

Finał 2019

Julia Ciesielska / Kasper Górczak – finałowy pojedynek

Julia Ciesielska / Kasper Górczak – finałowy pojedynek

Paulina Bidzińska i Mariusz Morawski – „Out of breath”

Paulina Bidzińska i Mariusz Morawski – „Out of breath”

POKAŻ WIĘCEJ

półfinały

Judyta Pakulska – „Próby uchwycenia radości”

Judyta Pakulska – „Próby uchwycenia radości”

Łukasz Bałoniak – „Tańczący z Chopinem”

Łukasz Bałoniak – „Tańczący z Chopinem”

Viviana Zajączkowska – „Animalistic”

Viviana Zajączkowska – „Animalistic”

POKAŻ WIĘCEJ

ekstra

„Moja szansa na lepszą przyszłość”

„Moja szansa na lepszą przyszłość”

Wspólna pasja

Wspólna pasja

Granica egocentryzmu

Granica egocentryzmu

POKAŻ WIĘCEJ

2017

Finał krajowy 2017

Finał krajowy 2017

Paulina Bidzińska i Hanna Szychowicz: Finałowy pojedynek!

Paulina Bidzińska i Hanna Szychowicz: Finałowy pojedynek!

Łukasz Dyczko i Włodek Pawlik – „Polish Jazz Dance”

Łukasz Dyczko i Włodek Pawlik – „Polish Jazz Dance”

POKAŻ WIĘCEJ