Młody Tancerz Roku

finał

Finał 2021

Finał 2021

W wielkim finale Młodego Tancerza Roku 2021 oglądamy sześciu uczestników: Annę Smatchenko, Tamiłę Dudnik, Barbarę Postek, Jagodę Rusek, Artema Rybalchenko oraz Julię Bielska.

Julia Ciesielska − „Turning Points”

Julia Ciesielska − „Turning Points”

Muzyka: Ezio Bosso / choreografia: Julia Ciesielska

Julia Ciesielska − „Umierający łabędź”

Julia Ciesielska − „Umierający łabędź”

Muzyka: Camille Saint-Saëns / choreografia: Michaił Fokin

Artem Rybalchenko / Tamiła Dudnik − bitwa finałowa

Artem Rybalchenko / Tamiła Dudnik − bitwa finałowa

W trzeciej bitwie tanecznej walczą Artem Rybalchenko i Tamiła Dudnik.

Anna Smatchenko / Jagoda Rusek − bitwa finałowa

Anna Smatchenko / Jagoda Rusek − bitwa finałowa

W drugiej bitwie tanecznej spotykają się Anna Smatchenko i Jagoda Rusek.

Barbara Postek / Julia Bielska − bitwa finałowa

Barbara Postek / Julia Bielska − bitwa finałowa

W pierwszej bitwie tanecznej rywalizują Barbara Postek i Julia Bielska.

Finał 2021: Jagoda Rusek − „Hold Me”

Finał 2021: Jagoda Rusek − „Hold Me”

Muzyka: Zazou & Landhouse / choreografia: Andrzej Adamczak

Finał 2021: Tamiła Dudnik − wariacja z baletu „Arlekinada”

Finał 2021: Tamiła Dudnik − wariacja z baletu „Arlekinada”

Muzyka: Riccardo Drigo / choreografia: Marius Petipa

Finał 2021: Artem Rybalchenko − „Insomnia”

Finał 2021: Artem Rybalchenko − „Insomnia”

Muzyka: Add-us / choreografia: Artem Rybalchenko

Finał 2021: Barbara Postek − „Szaleństwo w czerwieni”

Finał 2021: Barbara Postek − „Szaleństwo w czerwieni”

Muzyka: Seweryn Krajewski / choreografia: Nikola Zientarska

finał

Julia Ciesielska − „Turning Points”

Julia Ciesielska − „Turning Points”

Julia Ciesielska − „Umierający łabędź”

Julia Ciesielska − „Umierający łabędź”

Artem Rybalchenko / Tamiła Dudnik − bitwa finałowa

Artem Rybalchenko / Tamiła Dudnik − bitwa finałowa

POKAŻ WIĘCEJ

półfinały

II półfinał 2021

II półfinał 2021

I półfinał 2021

I półfinał 2021

Wiktor Perdek − „Odbicie”

Wiktor Perdek − „Odbicie”

POKAŻ WIĘCEJ

2019

„Moja szansa na lepszą przyszłość”

„Moja szansa na lepszą przyszłość”

Finał 2019

Finał 2019

Julia Ciesielska / Kasper Górczak – finałowy pojedynek

Julia Ciesielska / Kasper Górczak – finałowy pojedynek

POKAŻ WIĘCEJ

2017

Finał krajowy 2017

Finał krajowy 2017

Paulina Bidzińska i Hanna Szychowicz: Finałowy pojedynek!

Paulina Bidzińska i Hanna Szychowicz: Finałowy pojedynek!

Łukasz Dyczko i Włodek Pawlik – „Polish Jazz Dance”

Łukasz Dyczko i Włodek Pawlik – „Polish Jazz Dance”

POKAŻ WIĘCEJ